Naujakurių/senakurių bėdos

Esu naujokas. Šviežias “blogeris” arba tinklaraštininkas. Nors sudalyvavus teisingame renginyje ir pakalbėjus su teisingais žmonėmis teisingomis temomis, bei elgiantis teisingai paaiškėja jog esu žymus tinklaraštininkas!!! Esu pamalonintas.

Na o dabar prie reikalo. O reikalas apie tai kaip įsigijome su žmona butą, kaip paaiškėja brokai ir kaip mums sekasi tartis su broko pridarytojais.

Taigi, praėjusią žiemą, per šalčius mūsų miegamajame temperatūra ėme laikytis ties 15 laipsnių (Celsijaus) žyma, nors radiatorius atsuktas ant maksimumo ir karštas, kad neįmanoma rankos pridėti. Nežiūrint radiatoriaus karštumo, iš tarpo tarp jo šono ir sienos ranka jaučiasi šalto oro srautas. Teko kraustytis į svetainę miegoti kol kiek atšilo orai.
Pasitarę su butų savininkų bendrija ir jos vadovybe, padarėme viso namo ir būtų termovizines nuotraukas ir parašėme skundą mūsų namo rangovui PST.
PST savo ruožtu atsakė, kad termovizinės nuotraukos yra totali nesąmonė ir kad atsip…ėm nuo jų, nes patys tą sieną sugadinom ir dėl to pro ją pučia dabar.
Palaukiau kol praeis pyktis ir sukurpėm atsakymą, kuriame švelniai išdėstėme savo nuomonę apie jų požiūrį ir pagrasinome pasikreipti kur nors, kas jų licenciją galėtų sustabdyti.
Žodžiu istorija kol kas čia ir baigiasi. Bandau tartis telefonu su p. dir. Dariumi Urbonu ir suprasti kiek mums jie duos pinigų, už tai kad mes savo pastangomis ištaisysime jų broką. Tiesą sakant, svarstėme ir teismų galimybę, bet greitai apsigalvojome, nes tai ž. brangu ir ilgai… O žiemos būna kiekvienais metais (bent jau kol kas).

Gal kas galėtų patarti kaip dabar geriausia elgtis? Planuoju kol kas paardyti tą sieną savo jėgomis, kaip nors užfiksuoti kaip ten kas padaryta, apsišiltinti gražiai ir išleistą pinigų sumą išsireikalauti iš PST. Taigi, gal kas žinote gerą specialistą, kuris patartų kaip geriau tai atlikti (konkrečiai kokias medžiagas naudoti, kaip užfiksuoti PST broką)? 🙂

O viską pradėjau anataip.

Share
This entry was posted in Bačka and tagged , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

4 Comments

 1. Posted 2010-09-02 at 09:51 | Permalink

  Na nelabai galiu patartį dėl plyšių. Būtinai tik viską išdaužyk, kad aiškiai matytum kokia skylė ir galėtum ją normaliai užtaisyti.
  Ar pas tave yra lauko sienų? Šiluma labiausiai per kurias vietas išeina? Turėtum žinoti jei darei nuotraukas.

  • Posted 2010-09-02 at 11:29 | Permalink

   siena
   Tai ta siena pro kurią pučia ir yra lauko. Juokingiausia būna, kai uždarome langus visus ir įjungiame gartraukį, tai net švilpia 🙂 kažkur iš po radiatoriaus.
   Susiradau pagalbos: bandysim už poros savaičių viską daužyt, fotkysim ir paviešinsim. Gal kiek sugėdinsiu PST… 😉

 2. skirtumas
  Posted 2010-09-10 at 07:07 | Permalink

  Beje, suradau giminių, kurie sukasi statybų versle, kurie man padės pažiūrėti kas su ta siena darosi. Pamaklinėjęs po blogus pastebėjau, kad tokios temos, kai rodoma kas remontuojama ir kaip yra įdomūs, skaitomi. Tad pratęsiu šią rubriką 😉

 3. admin
  Posted 2010-09-11 at 00:06 | Permalink

  Taip, čia dar ir http://vikingostatybos.popo.lt jau yra – irgi apie statybas.

  O kad tamsta esat žymus – tai istoriškai – juk esat vienas iš tų, kurie internetuose buvo dar tada, kai nebuvo Delfio 🙂

2 Trackbacks

 • By PST brokas on 2010-09-22 at 17:57

  […] anąkart pasakojau, kad pro miegamojo langus mūsų bute pučia vėjas. Taigi, atėjo diena, kai prisiruošiau atverti […]

 • By Šilumos kainos on 2011-04-19 at 10:40

  […] šilumą įsikrausčius į naujų (2005) statybų namą. Dalinai tai buvo dėl to, kad pro sieną lengvai pūtė. Bet praėjusį rudenį plyšiai buvo užkaišyti, o sąskaitos vis tiek nedžiugino. Nutariau […]

 • BATGA’i moku pasiskolinęs iš:

  pipete_kreditas_small
 • Turinys ginamas:

  Batga-a_logo
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar