CommonSense gimtadienis

Kai gavau pakvietimą į gimtadienį iš pradžių maniau, kad ech.. ir vėl nenueisiu (turime su žmona atžalėlę dar metų nesulaukusį, tad socialinį gyvenimą perkėlėme beveik visą į virtualią erdvę – nesakau, kad taip reikia, bet taip gaunasi). Bet pažadėjęs žmonai, jog išleisiu ją "atostogų" visam savaitgaliui – išsiderėjau.
 Eidamas vienas kiek abejojau šio savo sprendimo teisingumu, nes panašiu dalyku jau buvau nusvilęs – ėjau tada irgi vienas (neradau savo tarpe nei vieno, kuris kartu norėtų) į kokį tai Opus3 renginį, kurio net pavadinimo nebeprisimenu ir net klubo pavadinimo irgi nebeprisimenu. Slampinėjau tada kaip koks svetimkūnis, išgėriau porą kokteilių ir grįžau namo:)

 Na o čia buvo visgi visiškai kitaip. Visi šilti įdomūs labai intelekto sužalotais veidais… Nu tiesiog nuostabu!! Labai džiaugiausi sutikęs Rokiškį, kurio maniau nesutiksiu, nes jis buvo kažkur prie jūros.

 Kiti įspūdžiai:
1. Žmonių atėjo ne per daug ne per mažai.
2. Matėsi frakcijos, kuriose klegėjo artimesni draugai/pažįstami, kurdami bendrąjį šurmulį. Buvo ir panašių į mane, t.y. atėję vieni daugiau ne kaži ką pažinodami.
3. Bendrąjį šurmulį nutraukdavo Nėriaus šaižus balsas ir gal kiek silpnesnis galvažmogųpuošia balsas, kurie ganėtinai sumaniai ne per daug, bet valdė vakarėlį. Jautėsi panašiose srityse turį patirties. Giriu.
4. Alaus degustacija – super! Ypatingai įdomi patirtis! Vėlgi jautėsi šioks toks vedėjo drebulys balse, lengvas nusivylimas dėl nepasisekusio bandymo atskirti vieno alaus iš trijų. Ir kas dar taip pat nustebino, tai bendra dalyvių nuotaika nesmerkti – labai reta kompanija, kurioje nebuvo tokio idiotiško noro kažką pažemint ar įžeisti. Beje, kas viską užsirašinėjo ten? Pas ką bus rezultatai visi? Commonsense?
5. Gaila kad Račas neatėjo. Nemanau, kad jis būtų nusivylęs.
6. Gan įdomiai padiskutavome su Audriumi apie žiniasklaidą, Lietuvą. Ką gi – lauksime priešų. O gal vis dėlto galima ir kitaip a? 😉 Be kraujo? Kaip manai, gal gi nebloga idėja būtų sukurti portalą, kuriame pagal tam tikrą vieningą vertinimų sistemą (tam tikri vertintojai su kintančiu svoriu) patektų geriausiai įvertinti straipsniai iš blog’ų? Čia aš apie siekį turėti alternatyvą massmedia’i + sumažinti blog’ų silpnąsias puses?
7. Daug ką išsiaišinau su Rokiškiu. Diskusija perėjo į kitą lygmenį ir manau, jog nutraukėme mes ją pačiu laiku. Ar ne, Rokiški? 😉 Bus nuo ko pratęsti.
8. "Gintarinė puta" ar tai "gintarinė banga" – super!!! Labai skanu.
9. Titas Petrikis ir Darius Gylys pamalonino ausį savo kompozicijomis, kurios buvo tokios lengvos, melodingos. Manau, kad jeigu turės bendrą tikslą, idėjų, įkvėpimų – pasieks to ko nori.

Vienintelis dalykas blogas: neparagavau ypatingai skaniai atrodančių pupų, nes nebuvo kada dėl įdomių pokalbių su įdomiais žmonėmis. Na ir kiek skaudanti galva iš ryto (turbūt dėl didelio alaus rūšių kiekio ir turbūt dėl tų pačių pupelių neparagavimo t.y. tuščio skrandžio).

Share
This entry was posted in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

3 Comments

 1. Posted 2010-08-21 at 17:41 | Permalink

  vyrai, ar pablūdot
  nuo 4 bokalų prisigert 🙂 Negi studijų metai neužgrūdino?

  • Posted 2010-08-21 at 19:11 | Permalink

   Re: vyrai, ar pablūdot
   🙂 Studijų metai užgrūdino, vedybiniai metai viską atgal atstatė… 🙂

 2. Posted 2010-08-21 at 21:04 | Permalink

  Vos parvažiavau – iškart į tūsą 😀 Taip kad ir man pasisekė tave sutikti 😀

 • BATGA’i moku pasiskolinęs iš:

  pipete_kreditas_small
 • Turinys ginamas:

  Batga-a_logo
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar